Морський фрахт

Морський фрахт

  Компанія ГРЕЙМАР пропонує свої послуги з морської доставки Ваших вантажів.

повна логістика "під ключ"

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ!

Морський фрахт в будь-яку точку світу

Різні суду

Наша компанія може підібрати підходяще судно для конкретного завдання, що допоможе грамотно розрахувати бюджет і логістику.

Багаторічний досвід

Наша компанія вже більше 15 років на ринку логістики

Партнери по всьому світу

У нашій компанії партнери по всьому світу, з якими ми працюємо вже багато років. Завдяки яким ми здатні виконати складні завдання

розмитнення вантажів

Ми надаємо додаткові послуги, Такі як митне оформлення вантажів та інші.

перевозки навалом

 У наших силах організувати подачу судна для навантаження навалочних і наливних вантажів, а саме: зернових, генеральних, добрив, різної сировини та ін.

Організація наволочних морських перевезень

перевозки грузов

 Морський фрахт також включає перевезення збірних невеликих партій і вантажів в контейнерах. В даний час популярність набирає також контейнерні поїзди, які перевозять товари з Китаю транзитом на Київ, Україна.

Організація контейнерних перевезень

 Ми готові допомогти Вам в доставці вантажів як в режимі експорту з країни, так і в режимі імпорту або транзиту / каботажу.

Працюємо на всі напрямки

Наша компанія готова постачати необхідне контейнерне обладнання: стандартні 20 футові і 40 футові контейнери, рефрижераторні, а також контейнера-майданчики – флетрекі і опен топи під будь-які перевозяться клієнтами вантажі. 

 Також в силах нашої компанії вирішити різні труднощі з митними документами різних країн, і необхідними логістичними маршрутами інших видів транспорту.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Позвони нам
message
instagram
sms
whatsapp
phone
email