Експедиція вантажів

Експедиція вантажів

Експедиція вантажів в портах Чорноморська, Одеси, Южного, перевезення особистим транспортом, повноцінна послуга логістики вантажу, міжнародні перевезення, контейнерні морські перевезення.

Провідною завданням експедиції вважається безперебійна робота по доставці вантажу від продавців до клієнтів. Це вимагає всіх необхідних процедур, в які входить транспортування, документальне оформлення вантажу, оперативне проходження всіх митних процедур, плата лінійних і портових зборів, проведення вантажно-розвантажувальних робіт, стеження за збереженням вантажів.

Головне завдання транспортно-експедиторської фірми – своєчасна організація повного сервісу при надходженні вантажів у порт – дуже швидке оформлення товаросупровідних документів в митному відділі для навантаження та вивезення вантажу з порту, з метою подальшого перевезення в пункт призначення. Процедура повинна бути закінчена в найкоротші терміни. Будучи дуже досвідченими, співробітники фірми ГРЕЙМАР досягають кращих результатів, зарекомендувавши себе як сумлінні, кращі портові експедитори.
Експедиція в портах:

1 частина полягає в підготовці документів на вантаж з наповненням навантажувального документа (НАРЯД) встановленого примірника. Далі, при недоступності зауважень до відомостей, зазначених у супровідних документах, – інспектор митниці ставить печатку, власне що дає право по пред’явленню завізованого наряду реалізувати навантаження контейнера на автомашину. Наряд природно зобов’язаний бути підтверджений судноплавної фірмою, яка звіряє дані по коносаменту (морської накладної) – і працівник лінійного агента ставить (штамп), що дозволяє вивезення контейнера з порту.

2 частина – це передача всіх важливих документів (передбачених відповідним режимом), і папери, що видаються при проходженні форм контролю (зважування, рентген). У разі якщо митний інспектор не виявляє порушень (має можливість провести митний огляд) – інспектор оформляє ПЕРЕПУСТКА крізь митний кордон і дозволяє подальшу перевезення.

 

Наша фірма здатна реалізувати всі потрібні послуги з перевезення, перевалки, розформуванню і документального оформлення вантажів.

З метою збереження продукту ми проводимо прогноз переміщення вантажів по всьому ланцюжку його проходження. Наші представники співпрацюють з СЕС, власне, що дозволяє проводити потрібні паркани і проби для проведення важливих аналізів і отримання належних дозволів. Відмінно напрацьовані зв’язки з усіма портовими службами дають можливість в короткі терміни отримати дозвіл на проведення вантажно-розвантажувальних операцій.

Нашим покупцям фірма видає спільно з вантажем повний пакет документів, в якому присутні належні сертифікати і коносаменти. У разі якщо вантажу настійно необхідний температурний реєстр, фірма ГРЕЙМАР гарантує товару відповідальне зберігання. До того ж, ми надаємо потрібні площі для складування та надійного заощадження вантажів перед його транзитом або експортом. У разі якщо вантаж прибув у порт і вимагає подальшу транспортування до вантажоодержувача, ми втілимо в життя внутріпортове експедирування контейнерів і створимо їх подальшу відправку.

Великий досвід і налагоджений механізм роботи зсередини портів дозволяє полегшити і прискорити всі процедури по оформленню, відправці і доставці вантажів.

В наслідок проходження всіх важливих процедур в портах, наша фірма втілить в життя навантаження вантажів на ж / д або автотранспорт в короткі терміни для його подальшої доставки кінцевому одержувачу.

ГРЕЙМАР видає пакети документів в будь-яку із служб порту і відповідає за правильність їх оформлення. Представники експедиторської фірми присутні при митному огляді, екологічної інспекції, розформування партії вантажу та інших операціях в порту і встановлюють власні підписи під належні доповіді.

 

Экспедитор

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Позвони нам
message
instagram
sms
whatsapp
phone
email