Контейнерні перевезення

Контейнерні перевезення.

Найвигідніший спосіб доставки вантажів на сьогоднішній день – це контейнерні перевезення. Висока збереження вантажу, місткість контейнерів і немає необхідності в оренді складських приміщень – далеко не всі плюси даного напрямку перевезення. Також перевезення контейнера жд транспортом і автомобільним транспортом не складає труднощів, при цьому всі місткості в контейнерах надійно захищене, і надійно опечатано – що призводить до неможливості крадіжки майна в контейнерах при перевезеннях.

Контейнерні перевезення також зручні при перевезенні режимних вантажів, або товарів, яким необхідні спеціальні умови перевезення, температурний режим і так далі. Є дуже багато типів вантажів і характеристик контейнерного обладнання, з усіма типами працює наша компанія.

Контейнерні перевезення вантажів морським транспортом проводяться через Чорноморськ, Південний і Одеський морський порт. Дуже розвинена інфраструктура дозволяє здійснювати максимальний контроль над збереженням контейнерів. Також морські контейнерні перевезення мають постійні, перевірені і надійні маршрути доставки, а це значить, що у нас є можливість практично точно скласти маршрут і передбачити всі необхідні заходи при перевезенні.

Контейнерні морські перевезення – це одна з найголовніших спеціальностей нашої компанії. Багатолітній досвід, напрацьовані зв’язки, супутні послуги, такі як складська логістика, послуги експедиторів, митне оформлення, логістика до порту – все це робить більш зручним співробітництво з нашої компанії, так як Ви отримуйте повний пакет логістики Ваших вантажів під ключ.

Наша компанія має розвинену мережу довірчих відносин з багатьма транспортними агентами і контейнерними лініями по всьому світу. Все це значно полегшує шлях до досягнення нашої головної мети – вирішення різних транспортних завдань Клієнтів в мінімальний термін і з максимальним ступенем відповідальності.

Для прорахунку Вашого запиту по доставці імпортних / експортних вантажів прохання зв’язатися з нами за номером: +38 097-277-33-53.

Організація міжнародних перевезень в усіх напрямках

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Позвони нам
message
instagram
sms
whatsapp
phone
email