Перевезення навалювальних вантажів

Перевезення навалом – це перевезення вантажів без тари, наприклад різного виду сировини, таких як піску, руди, металобрухту, макулатури, зернових і тд. Для даного перевезення використовуються спеціальні судна – які не мають спеціальних механізмів, тільки трюми для вантажу навалом або насипом. Є безліч матеріалів, які транспортуються навалом такі як сіль, зерно, грунт, пісок, щебінь і тд …

Перевезення навалом вимагає особливої ​​уваги до логістики, а саме вибір судна, розрахунок часу, особливу увагу до завантаження / розвантаження і тд. Наша компанія має великий досвід в перевезенні навалом, тому ми можемо впорається з практично будь-яким завданням.

Ціна даного перевезення залежить від тоннажу товару і відстані перевезення, іноді специфіки політики порту.

Наша команда надасть загальний комплекс послуг по даній перевезення морем в наших і міжнародних водах будь-яких вантажів. Надійні і успішні відносини з міжнародними підприємствами і організаціями, дають можливість нашій фірмі / компанії надати клієнтам найкращі умови, дуже приємні ціни і чудовий сервіс.

Ми на будь-якому відрізку маршруту при запиті замовника, інформуємо про місце розташування вантажу, а після прибуття в порт сповіщаємо про виконання перевезення.

Також, ми надаємо повний спектр супутніх послуг, таких як складська логістика, оформлення митних документів, отримання висновку СЕС, і інших юридичних документах, що може дуже допомогти Вам у Вашому бізнесі, заощадивши гроші і нерви.

Наша компанія займається організацією доставки великих партій вантажів (від 1000-2000 т і більше) з портів України на різні напрямки навалом. Серед вантажів, що перевозяться навалом, превалюють зернові, метали, хімічні вантажі в біг-бегах і насипом і ін. Наші фахівці мають досвід агентування суден і в організації прийому імпортних або відправки експортних вантажів навалом. З даними вантажами ми працюємо через термінали Одеси, Чорноморська, Південного, Миколаєва, Херсона, Бердянська та інші порти.

Для прорахунку Вашого запиту по доставці імпортних / експортних вантажів прохання зв’язатися з нами за номером: +38 094-930-73-73.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Позвони нам
message
instagram
sms
whatsapp
phone
email