Ж/Д ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Перевезення залізничним транспортом – недорогий, самий надійний і безпечний вид перевезень. Здійснюються вантажні залізничні перевезення різними типами рухомого складу. Існує кілька видів вагонів, в залежності від характеристики вантажу, способів навантаження – вивантаження, забезпечення безпеки вантажів і тд.

Наша компанія може організувати перевезення великовагових, небезпечних та негабаритних вантажів.
Основні переваги ж / д перевезень:

  •  – ціна (Якщо говорити про довгих маршрутах, то залізничне перевезення завжди буде дешевше ніж авіаперевезення, і перевезення морем. У деяких випадках, вигідніше ніж автотранспортом. Так що у цього виду перевезення відмінне співвідношення ціни / якості).
  • – Безпека (перевезення товару залізничним транспортом це практично 100% гарантія збереження вантажу. Такі фактори як, якість дорожнього полотна, негативні погодні умови, людські фактори і інші не впливають на збереження вашого вантажу).
  •       – Швидкість (залізничний транспорт є одним з найнадійніших і пунктуальних послуг транспорту. Мінімальна вірогідність поломки, відсутність факторів ризику, і т.д. рідше призводять до запізнень з усіма витікаючими наслідками).
  • – Універсальність (для різних товарів існує величезна кількість різних типів вагонів, що дає залізничного транспорту більше переваги перевозити і негабаритні вантажі, і небезпечні речовини, товари яких потрібен особливий підхід).

 

Залізничний транспорт – не дорогий, оптимальний і безпечний спосіб доставки. Він дуже зручний для промислових підприємств, доставок в великі міста, перевезень сировини, доставок більшої кількості товару в віддалені місця. Спрощуєпланування логістики. Дуже безпечний, надійний і пунктуальний вид перевезень. Система залізничних шляхів дуже розгалужена, що дасть можливість скористатися цією послугою по Україні, країнам-членам СНД, Європи, так і Азіатського напрямку.
Наша компанія працює з усіма типами вантажів.

Залізничний транспорт один з найшвидших і зручних способів транспортування різних вантажів між країнами мають сухопутне сполучення.

Компанія ГРЕЙМАР дуже піклується про своїх клієнтів. Не відкладайте вирішення Ваших проблем, телефонуйте вже сьогодні +38 (097) -277-33-53.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Позвони нам
message
instagram
sms
whatsapp
phone
email