Автодоставка

Автодоставка вантажів – це зручно і швидко, адже на сьогоднішній час дорожнє покриття є практично скрізь, а це значить що доставка автотранспортом не залежить від аеропорту, наявності морських шляхів і тд … Тому цей вид перевезень вважається самим універсальним.

Авто перевозки

У наш час доставка вантажів автотранспортом – найпопулярніший вид перевезень. Особливість розташування України (в центрі Європи) сприяє ефективному розвитку цього виду транспорту. Також, автодоставка вантажів – це ще й дуже зручно, тому що ми можемо доставити Вам вантаж навіть на самий віддалений склад, і для цього не потрібен додатковий вид транспорту.

Основні плюси автомобільної доставки:

  • – можливість оперативного зміни маршруту (помінявся склад, перенесли рейс, не біда, під час доставки автомобільний транспорт може моментально поміняти точку доставки);
  • – гнучкість доставки (не потрібно чекати, коли відправиться корабель або злетить літак, автомобіль може бути поданий для завантаження в будь-який час);
  • – універсальність вантажів доставки: габаритів, небезпечних, рідин, що вимагають особливого догляду (температури), і тд …;
  • – ідеальне співвідношення ціни і якості;
  • – не вимагає додаткового сервісу – у вигляді доставки до автомобіля і тд …;
  • – легкий (в порівнянні з іншим транспортом) поріг підбору персоналу.

Ви могли переконатися, що автодоставка – це вигідний і дуже зручний вид транспорту, дуже часто також використовується як додатковий транспорт, коли довозить товар до аеропорту, морського порту або залізниці. Компанія ГРЕЙМАР не тільки має величезний досвід роботи з логістики автоперевезення, але ще зможе допомогти Вам у супутніх завданнях: оформлення митних документах, отримання різноманітних сертифікатів, висновок СЕС, юридичних та інших послуг.

До Ваших послуг парк автопоїздів і досвідчений диспетчер, який завжди зможе надати необхідну актуальну інформацію про переміщення Вашого вантажу.

Варіанти доставки вантажів:

  • Двері-двері.
  • Двері-склад.
  • Склад-двері.
  • Склад-склад.

автоперевозки перевозки на собственном транспорте

Збереження вантажу і своєчасну доставку – це девіз компанії ГРЕЙМАР, адже це одне з найважливіших якостей доставки для клієнта. В процесі доставки наша компанія повністю бере на себе логістику, і в разі потреби коригує маршрут доставки, що дозволяє дуже оперативно доставляти вантаж вчасно і реагувати на можливі затримки (пробки, ремонт дороги, якості покриття, тривалі переїзд і тд …).

Також варто відзначити про великий досвід міжнародних перевезень, тому при логістиці, наша компанія враховує всі нюанси автоперевезень всіх країн, які йдуть через маршрут, що можуть вплинути на доставку, так що Вам черговий раз не доведеться витрачати свої сили і нерви на важкі завдання

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи вантаж, маршрут та побажання.

Для прорахунку Вашого запиту по доставці імпортних / експортних вантажів прохання зв’язатися з нами за номером: +38 097-277-33-53.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Позвони нам
message
instagram
sms
whatsapp
phone
email