Перевезення негабаритних вантажів

Негабаритні вантажі – це спеціалізація компанії ТОВ «ГРЕЙМАР», в нашому розпорядження великі можливості які допоможуть впорається з самими різними завданнями.

Організація перевезення негабаритного вантажу – неймовірно складне завдання, під кожен вантаж потрібно підібрати спеціальний транспорт, розробити маршрут, врахувати специфіку вантажу, позначити можливі стоянки на маршруті, а іноді забезпечити супровід вантажу.

Негабаритні вантажі бувають 3 типів:

  • – великогабаритні вантажі, перевищують один з параметрів у розмірі граничної габаритним розмірам (згідно з нормативними документами);
  • – довгомірні вантажі, виступають за межі заднього борту більше ніж на 2 метри;
  • – великовагові вантажі, перевищують параметри дозволеної ваги (зазначені в нормативних документах).

З будь-яким типів негабаритних перевезень ТОВ «ГРЕЙМАР» із задоволенням впорається, для цього у нас є всі необхідні потужності.

При здійснення негабаритних перевезень є багато чинників які впливають на вартість перевезень:

  • – оптимальний вид транспорту (кожен вид вантажу потребує вибору правильного транспорту, особливо габаритів і ваги);
  • – габарити вантажу (перевезення сильно габаритних вантажів створюють труднощі перевезення, особливо це може бути в тунелях, на мостах і вузьких дорогах, тому часто доводиться складати маршрут враховуючи габарити вантажів);
  • – супровід вантажів (сильно габаритні вантажі потребують супровід, вчасно обслуговування вантажів, іноді для організації правильного рух і тд);
  • – різні вимоги, отримання додаткових дозволів, дорожніх зборів, для дотримання всіх правил даної перевезень у всіх країн через які йде маршрут.

Наша компанія здійснює перевезення негабаритних вантажів по всій Україні, країнам СНД і Європі, все перевезення здійснюються відповідно до законодавства країн і з дотриманням норм безпеки.

Також варто згадати що у нас є багато висококласних партнерів, які займаються юридичними, митними та сертифікованими питаннями, тому крім перевезення ми можемо запропонувати Вам набагато більше.

Перевезення негабаритного вантажу відноситься до категорії дорогих, але наша компанія зможе забезпечити найприємніші ціни на ринку.

Ваш вантаж ми доставимо в термін і за адресою в цілості й схоронності!

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися за телефоном +38 (097) -277-33-53 або залишайте заявку в наших контактах.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Позвони нам
message
instagram
sms
whatsapp
phone
email