Розмитнення авто

Легалізація (розмитнення) авто на євро номерах для особистого користування в Україні.

Що таке легалізація (розмитнення) авто на євро номерах для особистого користування в Україні, і її процедура?

Розмитнення авто для особистого користування, – це ряд дій, які необхідно провести для узаконення авто, і взяття її на облік в МРЕО на території України; тобто отримання права власності на авто на євро номерах для особистого користування в Україні; а не просто, юридично непідтвердженою, право користування авто на підставі якихось формальних документів.

Резидент України має право розмитнити авто на ім’я фізичної особи (тобто на своє ім’я, один раз для отримання знижки 50% тільки на акцизний збір), або на юридичну особу (знижка не надається).

Для розмитнення авто на євро номерах для особистого користування на фізичну особу, потрібно зібрати пакет документів (основні найнеобхідніші: купчу на авто або рахунок-інвойс, тих паспорт на авто і довідку про зняття авто з обліку в місць його покупки, тобто за межами кордону України).

Розмитнення авто в Україні завжди була темою для роздумів. Купівля недорого авто за кордоном в Європі або в США завжди після супроводжувалася – дорогий розмитненням (за яку доводилося віддавати суму рівну від 50% до 100% вартості покупки), що збільшувало ціну на авто майже в 2 рази.

Але в кінці 2018 року, абсолютно несподівано, Верховна Рада України приймає закон, який трохи полегшує розмитнення авто для особистого користування, в тому числі і на раніше ввезені автомобілі на євро номерах з багатьма порушеннями в Україну.

Отже, напиши два основних досягнення (полегшення), які ми отримали в подарунок на Новий рік від Верховної Ради України.

Перший подарунок. Громадянину України (резиденту), дозволили отримати права власності на авто для особистого користування, в тому числі і на авто на євро номерах, ввезене раніше з порушеннями в Україну ( «податок за порушення» 8500,00 грн. «Добровільний платіж») класом не нижче ЄВРО-2, незалежно від року випуску.

Другий подарунок. Зниження ставки акцизу: до 100 євро за 1000 куб. см. Але, чим старше автомобіль, тим вище ставка коефіцієнта акцизного збору. наприклад:

Автомобіль 2008 року випуску з об’ємом 3,5л. Має коефіцієнт 9, тобто 50 євро * 3 (3,5л.) * 9 = 1350 євро.

Автомобіль 2018 року випуску з об’ємом 3,5л. Має коефіцієнт 1, тобто 100 євро * 3 (3,5л.) * 1 = 300 євро.

Самі вирішуйте, який авто вигідно завозити і легалізувати його в Україні. Від цього нововведення вже постраждали офіційні дилери нових автомобілів (акциз на нові авто ніхто не міняв). Що їм робити?

У будь-якому випадку Вам потрібно послуги досвідченого митного брокера, який зможе відстояти Ваші інтереси на митниці *, і чесно порахувати вартість розмитнення вашого авто, так що вирішуйте!

* Ps: митниця, залишила за собою право, визначати вартість вашого авто для підрахунку податків, незалежно від ціни покупки авто. Формула розрахунку вартості розмитненого автомобіля:

Вартість авто (визначила митниця) + транспортні витрати + акцизний збір + 10% (податок на імпорт) + 20% (ПДВ)

Так само, не забуваємо про послуги експертів і митного брокера

Ще 3% (податок в пенсійний фонд) від вартості авто при постановці його на облік і послуги в МРЕО

Растаможка авто

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 3,50 из 5)
Позвони нам
message
instagram
sms
whatsapp
phone
email