Логістика після пандемії: тренди на 2021 рік

Логістика після пандемії: тренди на 2021 рік

Виникла в 2020 році форс-мажорна ситуація з коронавірусів і карантином змушує логістичних провайдерів гнучко адаптуватися до нових реалій. Після пандемії ще будуть актуальними деякі тенденції, які з’явилися в період вимушеного обмеження.

1. колаборації різних сервісів.

Створення ком’юніті між логістикою і сервісами дозволить зміцнити позиції всіх членів колаборації. Клієнтам будуть доступні комплексні послуги, які також допоможуть заощадити витрати і час.

2. Збільшення попиту на ремонт і обслуговування транспортних засобів.

У період постпандеміі багато хто відмовиться від закупівель нових транспортних засобів для парків. Замість цього в пріоритеті буде реставрація та обслуговування наявного транспорту.

3. Зростання популярності послуги «збірні вантажі».

Зараз актуальна тенденція спаду на доставку партій вантажів, але при цьому постійно збільшується кількість відправлених збірних вантажів. Цьому, зокрема, сприяють діючі обмеження на авіаперевезення. Високий попит спостерігається на збірні вантажі з Європи. Тенденція швидше за все збережеться і далі.

4. Застосування IT-техноллогій.

Зараз в логістиці справжня IT-революція. І якщо раніше до дигіталізації багато хто ставився скептично, то на даному етапі все більше логістичних провайдерів переходять на нові платформи для обміну тарифами, ставками.

5. Розвиток внутрішніх перевезень.

Внутрішні ринки досі залишалися осторонь, тому як в пріоритеті було розвиток імпорту і експорту. Пандемія стала поштовхом для розвитку логістичних ланцюжків всередині країни.

6. Безконтактна доставка.

Піклуючись про здоров’я відправників і одержувачів, багато сервісів пропонують послуги безконтактної доставки. Більш затребуваними будуть ті компанії, які запропонують найбільш зручний, безпечний і швидкий спосіб отримання товарів. При цьому багато покупців готові заплатити за такі послуги мінімум на 5-10% дорожче.

7. Збільшення попиту на сухопутні перевезення.

Пандемія відкрила нові перспективи для залізничних перевезень. Це сталося на тлі підвищення ставок на авіа- і морської транспорт. До того ж, автомобільні перевезення супроводжуються суворими перевірками, карантинами, вимушеною заміною водіїв.

Багато з тез є прогнозами, але ясно, що наступний рік не скасовує режиму адаптивності, гнучкості. Кризовий час – це не тільки випробування, але і нові можливості.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 3,50 из 5)
Позвони нам
message
instagram
sms
whatsapp
phone
email